https://forum.elmark.com.pl/ - Rejestracja

Rejestrując się na forum „https://forum.elmark.com.pl/” zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z forum „https://forum.elmark.com.pl/”.
Firma Elmark Automatyka S.A. - jako właściciel forum - ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum „https://forum.elmark.com.pl/” działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”) i możliwym do ściągnięcia ze strony www.phpBB3.PL.
Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu.
Więcej informacji o skrypcie phpBB można znaleźć na stronie www.phpBB3.PL.

Przyjmujesz do wiadomości, że niniejsze forum dotyczy zagadnień związanych ze sprzętem i oprogramowaniem oferowanym przez firmę Elmark Automatyka S.A., i tylko wiadomości z tego zakresu mogą być na tym forum poruszane. Zgadzasz się nie pisać żadnych wypowiedzi o charakterze obraźliwym, oszczerczym, propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie. Robienie tego może spowodować, że zostaniesz zbanowany na zawsze, a Twój dostawca internetu powiadomiony o Twoim zachowaniu. Zgadzasz się, że „https://forum.elmark.com.pl/” ma prawo w każdej chwili usunąć, przeedytować, przenieść lub zamknąć każdy post lub wątek. Zgadzasz się też na zapisywanie wszystkich informacji, które podajesz, w bazie danych. Dane te nie będą przekazywane nikomu bez Twojej zgody, ale ani „https://forum.elmark.com.pl/” ani phpBB nie odpowiada za włamania, które mogą spowodować wykradzenie danych.

 
cron