PCM-9375

Pytania i odpowiedzi dotyczące sprzętu Advantech

Moderatorzy: Jacek Adamski, Marek Sikora

PCM-9375

Postprzez rocky1607 » Pn, 16 mar 2009, 19:07

Witam mam nietypowe pytanie dotyczace naprawy plyty PCM-9375. Otorz plyta ulegla uszkodzeniu po awarii zasilacza. Zostala kupiona w Anglii ale ja ja odkupilem od pewnej osoby z ktora nie mam w tej chwili kontaktu. Plyta jest na gwarancji ale doczytalem sie ze tego typu uszkodzenia nie sa objete gwarancja. Czy bylaby mozliwosc naprawy tej plyty poprzez wasza firme? Oczywiscie wszystkie koszty pokrywam ja.
rocky1607
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2009, 19:01

Re: PCM-9375

Postprzez Antoni Warszawik » Wt, 17 mar 2009, 09:00

Witam Serdecznie,

ELMARK Automatyka Sp. z o.o. prowadzi własny serwis produktów Advantech. W związku z tym wykonujemy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne, oraz naprawiamy odpłatnie sprzęt Advantech zakupiony u innych dostawców. W przypadku napraw odpłatnych procedura jest następująca:

1. Sprzęt trzeba dostarczyć do serwisu ELMARK Automatyka Sp. z o.o. , Warszawa-Wesoła 05-075, ul. Niemcewicza 76
2. Diagnozujemy sprzęt i przygotowujemy oferte naprawy
3. Po akceptacji kosztów przez klienta przystepujemy do naprawy.

Jeżeli sprzęt jest jeszcze na gwarancji, warto skontaktować się ze sprzedawcą i za jego pośrednictwem przekazać sprzęt do serwisu Advantech. Ze względu na procudery producenta ELMARK nie może wykonywać napraw gwarancyjnych sprzętu Advantech zakupionego u innych dostawców.

Pozdrawiam
Antoni Warszawik
ELMARK Automatyka Sp. z o.o.
Antoni Warszawik
Elmark Automatyka Sp. z o.o.
Antoni Warszawik
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 15 maja 2008, 11:17

Re: PCM-9375

Postprzez rocky1607 » Wt, 17 mar 2009, 13:27

Jak rozumiem jest mozliwosc naprawy odplatmie poprzez wasza firme. Niestety nie wiem u kogo zostalala zakupiona ta plyta wiem tylko ze w Anglii. Jestem teraz w Islandii i nie wiem kiedy bede w Polsce. Wiec jezeli jest mozliwosc moge wyslac do was ten towar do naprawy odplatnie. Jeszcze tylko jedno pytanie czy wasza firma moze odeslac ten sprzet po naprawie do Islandii, jezeli tak to prosze podac przyblizone koszty takiej przesylki. Dziekuje.
rocky1607
 
Posty: 2
Dołączył(a): Pn, 16 mar 2009, 19:01

Re: PCM-9375

Postprzez Gość » So, 18 lip 2009, 18:44

W przypadku wysyłki do Islandii zapłaci Pan dwa razy za przesyłke (tam i z powrotem) oraz za naprawę. W przypadku PCM-9375 sesnsownym się staje zakup nowego komputera.
Zapraszam Pana na stronę: https://www.elmark.com.pl/pl/sklep/advantech/pcm-9375

Pozdrawiam
Antoni Warszawik


Ostatnio przesunięty w górę So, 18 lip 2009, 18:44 przez: Anonymous.
Gość
 


Powrót do Advantech



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 3 gości

cron