Vision120 hasło

Pytania i odpowiedzi dotyczące sprzętu Unitronics

Moderatorzy: Marek Sikora, Mateusz Sikorski

Vision120 hasło

Postprzez Michał » Cz, 25 mar 2010, 16:49

Witam wszystkich,
jestem nowym użytkownikiem na tym forum więc postaram się wyjaśnij mój problem w miarę rzeczowo.
Mam aktualnie Vision120-22-R2C który posiada hasło dostępu- którego to hasła nie znam i nie mam możliwości się dowiedzieć jakie ono było. Czy istnieje możliwość zresetowania tego hasła, (albo może jakieś inne rozwiązanie)? Próbowałem już wyjmować baterię jednak nic to nie dało.
"Podaj kod dostępu" wciąż jest wyświetlany przy starcie sterownika.

Jedyne na co natrafiłem to seryjne hasło do info sterownika- które akurat nie zostało zmienione (1111).

Sterownik został zakupiony z drugiej ręki na użytek własny- czego teraz zaczynam żałować.

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Michał
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 25 mar 2010, 16:38

Re: Vision120 hasło

Postprzez AndrzejB » Cz, 25 mar 2010, 18:53

Proszę zauktualizować system operacyjny. Podłaczyć sie z oprogramowaniem Visilogic do sterownika wybrać zakładkę connection
dalej communication OS (otworzy sie nowe okienko) u góry wybrać zakładke operating system i kliknąć na check dalej postepować zgodnie z danymi komendami. Po wymianie systemu sterownik jest gotowy do przyjecia softu. Wszelkie poprzednie zmiany łacznie z zapisanym programem i hasłami zostana utracone.


Pozdrawiam
Andrzej
AndrzejB
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz, 12 cze 2008, 12:05

Re: Vision120 hasło

Postprzez Michał » Cz, 25 mar 2010, 19:31

Pomimo aktualizacji wciąż wyświetla się komunikat "Podaj kod dostępu" standardowe 1111 nie działa. Może gdzieś popełniłem błąd- ale wszystko przebiegło prawidłowo.
Michał
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 25 mar 2010, 16:38

Re: Vision120 hasło

Postprzez AndrzejB » Cz, 25 mar 2010, 20:10

Dziwne
Prosze znalezc obojetnie jaki program z przykładów dla tego sterownika i spróbowac go wgrac do sterownika. Byc moze system był aktualny i Visilogic go nie zmienił.
AndrzejB
 
Posty: 37
Dołączył(a): Cz, 12 cze 2008, 12:05


Powrót do Unitronics



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zalogowanych użytkowników i 5 gości